Struktura firmy

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Błachut - Project Manager

email: piotr.blachut@kim.pl

tel. 790030509                                   

 

Wojciech Szczurek – Kierownik Działu Rozwoju Sieci
email: wojciech.szczurek@kim.pl

Wojciech Janusz – Koordynator Działu Rozwoju Sieci
email: wojciech.janusz@kim.pl

Katarzyna Mikulska - Koordynator Handlowy PLAY
email: katarzyna.mikulska@kim.pl

Barbara Bieniasz - Pracownik Działu Wspomagania Sprzedaży 
email: barbara.bieniasz@kim.pl
 


DZIAŁ MARKETINGU

Marta Święch - koordynator ds. marketingu
email: marta.swiech@kim.pl
tel. 790031446


DZIAŁ ROZLICZEŃ I ANALIZ

Monika Białoń – Kierownik Działu Rozliczeń i Analiz
 

Dorota Sulima-Mordka - Specjalista ds. Wspomagania Sprzedaży i Rozliczeń
email: dorota.sulima-mordka@kim.pl
 


TRENERZY KIM

Tomasz Krzemiński
email: tomasz.krzeminski@kim.pl
tel. 790031853

Marek Federowicz
email: marek.federowicz@kim.pl
tel. 790030324

Tomasz Patykowski
email: tomasz.patykowski@kim.pl
tel. 790030556

Jarosław Gałązka
email: jaroslaw.galazka@kim.pl
tel. 790031650

Radosław Danecki
email: radoslaw.danecki@kim.pl
tel. 790031922

Jordan Jarosiński
email: jordan.jarosinski@kim.pl
tel. 790031404

Anna Bieleń
email: anna.bielen@kim.pl
tel. 790031739

 


DZIAŁ HR, SZKOLENIA

Beata Anioł - Kierownik Działu Szkoleń
email: beata.aniol@kim.pl
tel. 790030560


DZIAŁ KADR I PŁAC, SEKRETARIAT

Ewelina Górska
 


DZIAŁ BIZNES

Jacek Wałęga – Kierownik Działu Biznes
email: jacek.walega@kim.pl
tel. 790044059

Karolina Krysa – Koordynator Działu Biznes
email: karolina.krysa@kim.pl
tel. 790031398

Tomasz Jamka – Asystent Działu Biznes
email: tomasz.jamka@kim.pl
tel. 790031294


DZIAŁ KSIĘGOWY

Izabela Malec - Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
email: izabela.malec@kim.pl

Barbara Pastuszka - Specjalista ds. księgowych
email: barbara.pastuszka@kim.pl
 

Izabela Skotniczna – Księgowa
email: izabela.skotniczna@kim.pl
tel. 790030987

Izabela Kaszowska – Samodzielna Księgowa
email: iza.kaszowska@kim.pl 
tel. 796790002

Anna Głowacka – Specjalista ds. księgowych
email: anna.glowacka@kim.pl
tel. (12)379-31-43


MAGAZYN

Jarosław Bratek – Kierownik Działu Logistyki
email: jaroslaw.bratek@kim.pl
tel. 790030650

Marcin Majeran
email: marcin.majeran@kim.pl
tel. 793400022

Bartosz Gorczyca
email: bartosz.gorczyca@kim.pl
tel. 790031295

Michał Batko
email: michal.batko@kim.pl
tel. 790030970

Mateusz Żukowski
email: mateusz.zukowski@kim.pl
tel. 790030718


SERWIS

Edward Pabian
email: edward.pabian@kim.pl
tel. 790030570

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Ustawienie przeglądarki internetowej umożliwiające stosowanie plików „cookies” oznacza zgodę na ich stosowanie. [x]