Struktura firmy

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Błachut - Project Manager

email: piotr.blachut@kim.pl

tel. 790030509                                   

 

Wojciech Szczurek – Menadżer do spraw rozwoju sieci
email: wojciech.szczurek@kim.pl

Wojciech Janusz – Koordynator Techniczny
email: wojciech.janusz@kim.pl

Katarzyna Mikulska - Koordynator Działu Wspomagania Sprzedaży
email: katarzyna.mikulska@kim.pl

Jakub Gaweł - Koordynator Działu Wspomagania Sprzedaży

email: jakub.gawel@kim.pl

Mateusz Skotniczny - Pracownik Administracji

email: mateusz.skotniczny@kim.pl

Maciej Celij - Pracownik Administracji

email: maciej.celij@kim.pl

 


DZIAŁ MARKETINGU

Marta Święch - Koordynator ds. marketingu
email: marta.swiech@kim.pl

DZIAŁ ROZLICZEŃ I ANALIZ

Monika Białoń – Kierownik Działu Rozliczeń i Analiz
 


 


TRENERZY KIM

Tomasz Krzemiński
email: tomasz.krzeminski@kim.pl
 

Marek Federowicz
email: marek.federowicz@kim.pl
 

Radosław Danecki
email: radoslaw.danecki@kim.pl
 

Jolanta Rościecha 
email: jolanta.rosciecha@kim.pl
 

Anna Bieleń
email: anna.bielen@kim.pl


 

 


DZIAŁ HR, SZKOLENIA

Beata Anioł - Kierownik Działu Szkoleń
email: beata.aniol@kim.pl

Tomasz Patykowski - Trener PLAY

email: tomasz.patykowski@kim.pl


 


DZIAŁ KADR I PŁAC, SEKRETARIAT

Ewelina Górska
 


DZIAŁ BIZNES

Sławomir Wesołowski - Kierownik operacyjny B2B

email: slawomir.wesolowski@kim.pl

Jacek Wałęga – Kierownik Działu Biznes
email: jacek.walega@kim.pl
tel. 790044059

Karolina Krysa – Koordynator Działu Biznes
email: karolina.krysa@kim.pl

Tomasz Jamka – Asystent Działu Biznes
email: tomasz.jamka@kim.pl
 


DZIAŁ KSIĘGOWY

Izabela Malec - Główny Księgowy
 

Barbara Pastuszka - Specjalista ds. księgowych
 

Izabela Skotniczna – Księgowa
 

Anna Głowacka – Specjalista ds. księgowych

Wszelką korespondencję dotyczącą zagadnień finansowo-księgowych prosimy kierować na adres: e-mail ksiegowosc@kim.pl


MAGAZYN

Jarosław Bratek – Kierownik Działu Logistyki
email: jaroslaw.bratek@kim.pl
 

Marcin Majeran
email: marcin.majeran@kim.pl
 

Michał Batko
email: michal.batko@kim.pl
 

Mateusz Żukowski
email: mateusz.zukowski@kim.pl

Rafał Czekaj

email: rafal.czekaj@kim.pl
 


SERWIS

Edward Pabian
email: edward.pabian@kim.pl
 

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Ustawienie przeglądarki internetowej umożliwiające stosowanie plików „cookies” oznacza zgodę na ich stosowanie. [x]