Historia

KIM od początku związany jest z nowoczesnymi technologiami. Już w 1995 roku, jako KIM Computers zajmowaliśmy się dystrybucją sprzętu komputerowego, podzespołów a także oprogramowania.

Chcąc rozwijać się w nowych kierunkach w 1996 roku, a więc niemal od samego początku sieci komórkowych w Polsce nawiązaliśmy współpracę z PTC, operatorem ówczesnej sieci Era. W kolejnych latach rozwijaliśmy i tworzyliśmy sieć sprzedaży zarówno w rynku prywatnym, jak i biznesowym. 10 lat później latach nasza sieć, którą w całości zarządzaliśmy liczyła 56 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży oraz 40 Doradców Biznesowych.

W 2001 roku firma zmieniła status podmiotu gospodarczego, stając się trwającą do dziś firmą KIM Group sp.j.

Starając się sprostać wymaganiom rynku i wyznaczać nowe trendy w świecie technologii, w 2002 roku stworzyliśmy system CRM – GoNet. System ten wciąż jest rozwijany i dostosowywany do obecnych potrzeb naszych klientów.

W 2007 roku nadszedł czas na kolejne wyzwania i rozpoczęcie współpracy z nowym graczem na rynku telekomunikacyjnym – P4, operatorem sieci Play. Od razu rozpoczęliśmy budowanie naszej sieci Punktów Obsługi Klienta oraz Doradców Biznesowych. Współpraca ta trwa do dziś, a nasza sieć to obecnie 80 salonów marki Play oraz ponad 80 doradców biznesowych. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę.